Overzicht trainingen

De trainingen zijn weer van start. Wijzigingen per week en/of afgelastingen worden door de trainers gecommuniceerd.
Bij een structurele wijziging in trainingstijden zullen wij dit opnemen op de site.

 

Klik hier om het trainingschema en veldbezetting in PDF te openen

Klik hier om de kleedkamerindelingen in PDF te openen

Voor wijzigingsaanvragen en/of informatie neem contact op met Rick Lamberts

jeugdcoordinatortrainers@meervogels.nl

 

 

 

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Meervogels JO9-1 17.30 - 18.30 Daniel de Jong
  • E
  • Jurriaan Duindam
Meervogels JO9-2 17.30 - 18.30 Daniel de Jong
  • E
  • Jurriaan Duindam
Meervogels JO10-1 17.30 - 18.30
  • E
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Meervogels JO8-1 18.00 - 19.00 Roos Broekman, Denise Schouten
  • E
  • -
Meervogels JO10-2 18.30 - 19.30
  • C
  • -
Meervogels JO11-1 18.30 - 19.30 Wim Fransen
  • C
  • -
Meervogels JO17-1 18.30 - 19.45 Cas Hoogland
  • E
  • 1
  • -
Meervogels MO19-1 19.00 - 20.00 Romy Schouten
  • E
  • 1
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Meervogels JO13-2 18.00 - 19.00 Lex Broertjes
  • E
  • -
Meervogels JO13-2 18.00 - 19.00 Lex Broertjes
  • -
Meervogels JO13-1 19.00 - 20.00 Koen Lamberts
  • E
  • -
Meervogels JO15-1 19.00 - 20.00 Tijmen Smit, Jim Swart
  • C
  • 1
  • -
Meervogels JO15-2 19.00 - 20.20 Rick Kleverlaan, Rob Admiraal
  • C
  • 2
  • -
Meervogels 1 20.00 - 21.30 Wouter Blokdijk
  • E
  • 1rechts
  • Looptraining 20:00-20:30
Meervogels 2 20.00 - 21.30 Gerrit Beentjes
  • E
  • 1links
  • Looptraining 20:00-20:30
Meervogels JO19-1 20.00 - 21.30 Sjaak Verduijn
  • C
  • 1
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Meervogels MP1 13.30 - 14.30 Sjaak Smit, Bart Dekker
  • E
  • 1
  • -
Meervogels JO8-2 14.00 - 15.30 Floris Putter
  • E
  • In combinatie met Hans Grippeling
Meervogels JO9-1 16.30 - 17.45 Floris Putter
  • circuittraining
    Hans grippeling
Meervogels JO9-2 16.30 - 17.45 Floris Putter
  • E
  • Circuit training
    Hans Grippeling
Meervogels JO10-1 16.30 - 17.45
  • E
  • Circuit training
Meervogels JO10-2 16.30 - 17.45
  • E
  • Circuittraining
Meervogels JO11-1 16.30 - 17.45 Duke Verduin
  • E
  • en Bas Bakker
    circuittraining
Meervogels JO13-2 16.30 - 17.45 Rick Lamberts
  • E
  • Circuittraining
Meervogels MO19-1 19.00 - 20.00 Romy Schouten
  • E
  • 1
  • -
Meervogels O23-1 19.30 - 20.30
  • E
  • Trainen overige senioren
Meervogels 2 19.30 - 21.00 Glenn Moor
  • C
  • trainen overige senioren
Meervogels 3 19.30 - 21.00
  • C
  • trainen overige senioren
Meervogels 4 19.30 - 21.00 Stephan Smit
  • E
  • trainen overige senioren
Meervogels onderling 20.00 - 21.00 Stephan Smit, Tim Schrier
  • Overige senioren
Meervogels 3 20.00 - 21.15 Tim Schrier
  • E
  • Trainen overige senioren

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Meervogels JO17-1 18.30 - 19.45 Cas Hoogland
  • C
  • 1
  • -
Meervogels JO13-1 19.00 - 20.00 Koen Lamberts
  • C
  • -
Meervogels JO15-1 19.00 - 20.00 Tijmen Smit, Jim Swart
  • E
  • 1
  • -
Meervogels JO15-2 19.00 - 20.00 Rick Kleverlaan, Rob Admiraal
  • E
  • 2
  • -
Meervogels 1 20.00 - 21.30 Wouter Blokdijk
  • E
  • 1rechts
  • -
Meervogels 2 20.00 - 21.30 Gerrit Beentjes
  • E
  • 1links
  • -
Meervogels JO19-1 20.00 - 21.30 Sjaak Verduijn
  • E
  • 1
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!