Respect8 oktober 7:30Beste Limmer voetbalfamilie,
Zo vlak na afloop van de wedstrijd overheerst een beetje het zuur van de nederlaag. Uiteindelijk verdiend omdat Limmen meer de wil vertoonde om er voor te gaan en terecht won. Nogmaals gefeliciteerd. Aan de stand te zien konden jullie de punten goed gebruiken!
Maar wat vooral blijft hangen was het ongelofelijke respect vanuit de Limmer vereniging naar ons club-icoon Rob van der Eng.
meer » Veni Vidi Vici8 mei 21:15Op de dag waarop Uitgeest uiteindelijk kampioen werd, na een bizarre competitie waarin de onzen ook nog volop kansen op de schaal hebben gehad, speelde ons eerste hun laatste thuiswedstrijd tegen ZTS.
meer » Man gooit hond17 april 22:00Variatie op een thema. Iedereen kent het programma van Nederland twee om vijf voor zeven 's avonds, wat elke dag wordt uitgezonden. Straks meer hierover.
meer » Gelijk en Verloren11 april 15:15Of hoe Frans Clean zijn doel bijna schoon hield en ons eerste het kampioenschap uit het zicht zag verdwijnen.
meer » Wisseltruc4 april 8:45Beste lezers eerst even mijn excuses aanbieden aan onze Kikker. Als je de eigen bronnen niet goed checkt en de feiten baseer op halve waarheden dan maak je als columnist weleens fouten.
meer » Kaderdienst28 maart 14:00Op wederom een mooie zondag werd het terras bezet gehouden door nogal luidruchtige veteranen. Dat had deze keer niets te maken met hun overwinning, drankgebruik of de nestor maar wel met de afwezigheid van, zoals Kees hem steeds plastisch aankondigt :
de kikvors.
meer » Ultra mooi21 maart 10:00De thuiswedstrijd tegen Zaanlandia moest ik helaas missen en wat ik via de sms ontving stemde niet veel goeds voor de wedstrijd van vandaag. Het was volgens de kenners al 20 jaar geleden dat wij in Limmen konden winnen.
meer »
Ga naar archief